Profil společnosti

HV servis/studio s.r.o. Kolín

Jsme rodinná firma založená v roce 1990 a jsme rádi, že vám můžeme nabídnout velice kvalitní české výrobce HANÁK nábytek a POLSTRIN Design sedací soupravy. Součástí naší nabídky jsou ověření dodavatelé spotřebičů, židlí, stolů a světel. Budeme rádi, když nám svěříte realizaci vašeho nového domova. Připojíte se tak k více jak tisícům našich zákazníků.

Díky HANÁK INTERIOR CONCEPTu dokážeme vybavit kompletní interiéru včetně dveří. Nejen kuchyně, nábytek do obývacího pokoje, jídelní stoly a konferenční stolky, ale i koupelny, ložnice, dětské pokoje a šatní skříně i šatny. V jednom designu, ve stejném provedení a z těch nejkvalitnějších materiálů.

HANÁK NÁBYTEK je tradiční česká firma s více než 30letou tradicí, za níž stojí už 4 generace rodiny Hanákových, které se naplno věnovali a věnují výrobě toho nejkvalitnějšího nábytku. Nejde o reklamní slogan, ale o skutečná léta tvrdé práce, dlouhé řady zkušeností a nadšení, se kterým dnešní majitelé, otec a syn Stanislavové Hanáci, a stejně tak zaměstnanci firmy, nábytek vyrábějí a posouvají ho dál a dál, jak v originálním designu, tak především v kvalitě.

Díky vlastnímu vývoji, moderním technologiím, ale i poctivému ručnímu řemeslu, vyrábí firma HANÁK ročně statisíce nábytkových sestav pro zákazníky nejen v Česku, ale po celém světě.

Kromě neobyčejné kvality a vlastního designu je v současnosti jednou z hlavních předností značky tzv. INTERIOR CONCEPT HANÁK, který znamená domov v jedné značce, tedy od jednoho výrobce. Firma HANÁK NÁBYTEK má ojedinělé portfolio, které nemá konkurenci. Nikdo jiný v Česku a pravděpodobně ani v Evropě nevyrábí interiérový nábytek včetně interiérových dveří. V tom je HANÁK naprosto výjimečný.

Exkluzivní kolekce PREMIUM představuje nábytek a dveře v nejkvalitnější povrchové úpravě 7vrstvého laku a ušlechtilých dýh. Kolekce TREND zahrnuje nábytek v dřevodekorech a kvalitních lesklých nebo matných laminátech.

https://occmakeup.com/
https://slot-gacor.kc-core-dev.gcp.oreilly.com/
http://situs-slot.accounts.fcbarcelona.com/
Megasloto
https://slot88.media-b2c.quotatis.fr/
https://restorecal.org/
https://dev.binderhub.gcp.oreilly.com/
http://slot-deposit-pulsa.learning.moleskine.com/