Jak pracujeme

Základní filozofií značky HANÁK je všeříkající motto „Design a kvalita generacím“. Při zpracování našich návrhů pro klienty vidíme, resp. vnímáme nábytek vždy jako harmonický celek, který je předurčen k pohodlnému, praktickému a samozřejmě krásnému bydlení. Interiéry na míru navrhujeme dle INTERIOR CONCEPTU HANÁK.
INTERIOR CONCEPT HANÁK představuje dokonalé sladění nábytku a dveří HANÁK, jak po vizuální, tak po kvalitativní stránce. V České republice nenajdete výrobce, který nabízí k interiérovému nábytku na míru i interiérové dveře vlastní výroby. Individuální a profesionální přístup našich architektů, kteří jsou připraveni zpracovat váš projekt, je samozřejmostí.

Idea

Každá dobrá myšlenka vznikla nad prázdným listem papíru. Naši architekti do návrhu promítnou své zkušenosti s ergonomií a optimálním využitím každého místa. Pomohou vám také s aktuálními trendy v oblasti designu nebo třeba s využitím nejmodernějších spotřebičů, které vám zpříjemní život. Přenesou tak vaše přání do reálné podoby.

Realistický návrh

Pracujeme s nejlepším vizualizačním programem, který vám nabídne reálný pohled na váš budoucí interiér, a to včetně cenové nabídky. Program obsahuje rozsáhlé knihovny s více než 11500 prvky, ze kterých lze vytvořit libovolné sestavy. Zkušení architekti vám mohou vytvořit návrh interiéru v různých materiálech nebo barvách a to včetně cenové kalkulace. To, co si od nás odnesete, bude důvěra v profesionalitu a jistotu správného řešení.

Realizace

Naši profesionální montážníci patří ke špičce ve svém oboru. Montáž u vás doma probíhá rychle díky strojově klíženým modulům dle přiložených plánů.

Jak taková vizualizace interiéru vypadá?

https://occmakeup.com/
https://slot-gacor.kc-core-dev.gcp.oreilly.com/
http://situs-slot.accounts.fcbarcelona.com/
Megasloto
https://slot88.media-b2c.quotatis.fr/
https://restorecal.org/
https://dev.binderhub.gcp.oreilly.com/
http://slot-deposit-pulsa.learning.moleskine.com/