Kolekce

Novinky 2019/2020

V naší aktuální kolekci plníme přání našich klientů a zároveň udáváme trendy, které nesou rukopis značky HANÁK. Přemýšlíme o budoucnosti, nadčasovosti a naši moderní výrobu doplňujeme o nové technologie. Vše se zaměřením na jediné – našeho zákazníka.

Přírodní dýhy

Přinášíme vám exkluzivní nabídku kvalitních dýh, které budou nejvíce slušet vašemu nábytku. Navíc jsou všechny dýhované povrchy kompaktně uzavřeny unikátním nano lakem.

Laky

Špičkové lakované povrchy jsou naší doménou. Podrobujeme je pravidelně těm nejnáročnějším testům a získáváme nejlepší možné výsledky v hodnoceních kvality.

Lamina

Výběru materiálů věnujeme hodně pozornosti a jejich následnému zpracování dvojnásob. Všechny nábytkové dílce olepujeme patentovanou technologií SLIM-LINE, která zabraňuje vniknutí vody a vodní páry do nábytku.

Pracovní desky

Pro naše kuchyně doporučujeme ty nejlepší pracovní desky, které svým designem a kvalitou plně odpovídají našim výrobkům.

Korpusy

Vyrábíme pevné korpusy, které jsou strojově klíženy na robotické lince. Díky velkému počtu spojů odolají vysokému zatížení.

Profily

V nabídce máme profily dveří, které jsou moderní, klasické ale i designové. Nadčasový vzhled a kvalitní zpracování zaručují spokojenost s nábytkem po generace.

Zpět na Proč HANÁK

https://occmakeup.com/
https://slot-gacor.kc-core-dev.gcp.oreilly.com/
http://situs-slot.accounts.fcbarcelona.com/
Megasloto
https://slot88.media-b2c.quotatis.fr/
https://restorecal.org/
https://dev.binderhub.gcp.oreilly.com/
http://slot-deposit-pulsa.learning.moleskine.com/